Staż w Edynburgu

Staż uczennicy Martyny Ciesiołkiewicz w redakcji Emito.net w Edynburgu.

W okresie przerwy szkolnej w lutym, uczennica klasy 2b, Martyna Ciesiołkiewicz odbyła staż w redakcji Emito.net w Wielkiej Brytanii a dokładniej w Edynburgu.

Stażystka aktywnie uczestniczyła w życiu dziennikarskiego zespołu, brała udział w spotkaniach redakcyjnych, samodzielnie redagowała treści oraz publikowała własne artykuły na stronie Emito.net.

Oto, co napisała:
Bardzo się cieszę że mogłam doświadczyć pracy wśród profesjonalistów z redakcji, dziennikarzy, oraz działu reklamy i marketingu. Dzięki temu pracowitemu i owocnemu pobytowi bardzo dużo nauczyłam się o social mediach, content marketingu, zasadach poprawnego redagowania tekstów, oraz wszystkich podstawowych umiejętności potrzebnych w codziennym życiu dziennikarzy, co przyda mi się nie tylko na studia ale i także wniosę poprawki do tego czym zajmuję się na co dzień - poprawnej redakcji mojego bloga.
Nabyłam w tym krótkim czasie wielu umiejętności, które przydadzą mi się w przyszłości, ponieważ własnie w Edynburgu planuję studiować, i kto wie, może dziennikarstwo będzie jednym z moich kierunków :)