Rozdanie świadectw

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich w PLO VI za nami. Będziemy miło wspominać tą chwilę, ale również całe trzy lata, jakie tegoroczni abiturienci spędzili z nami. Wielu z nich było wcześniej uczniami naszych sportowych klas gimnazjalnych, więc opuszczają progi "Szóstki" po sześciu latach. Mamy nadzieję, że nie zapomną o nas nigdy.

11 3

W auli szkoły odbyła się uroczystość wręczenia świadectw, którą przygotowali uczniowie klas Ia i IIc pod opieką pani Joanny Korf-Jurczyńskiej i pani Romany Kwiecińskiej.  Był tradycyjny tort, o który zadbała klasa Ib. Wystąpiła też nasza absolwentaka Nalia Jarocka, która szkołę skończyła dwa lata temu, a wciąż do nas wraca. Na uroczystości obecni byli również rodzice naszych bohaterów - bardzo dziękujemy.

Najwyższą średnią ocen otrzymała Ania Bioły z klasy 3C, wśród wyróżnionych za najlepsze wyniki w nauce byli: Dariusz Rybczyński, Martyna Ciesiołkiewicz, Karolina Falkowska Piotr Nieświec, Patrycja Gębska, Artur Feliks.
Nagrodziliśmy również uczniów z najwyższą frekwencją. Piotr Nieświec przez trzy lata nauki był w szkole prawie zawsze. Obok niego: Łukasz Antoniewicz, Łukasz Baron, Kamila Chmiel, Michał Pieniacha.
50 2 copyKatarzynie Madejskiej dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły i pełnienie funkcji przewodniczącej Samorządu Szkolnego. Wśród sportowców, którzy dzielnie reprezentowali szkołę na zawodach sportowych wyróżniliśmy aż 21 osób. 

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wszystkim abiturientom. Życzymy połamania piór na egzaminie maturalnym i szerokich perspektyw na dalszą drogę życia.

 

   z7

z1

z2

z3

z4

z6