Rocznica założenia liceum

W 2019 roku mija 25 lat funkcjonowania naszej szkoły. 31 maja 2019r. organizujemy obchody upamiętniające tą rocznicę. Utworzyliśmy specjaną zakładkę w MENU na naszej stronie, gdzie możecie na bieżąco śledzić, co planujemy, oraz zgłosić swój udział w uroczystościach poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Zapraszamy wszystkich absolwentów i pracowników naszej szkoły do wspólnego świętowania.


Jeśli macie ciekawe zdjęcia ze swoich szkolnych lat (wycieczki szkolne, uroczystości, lekcje...) i chcielibyście, aby były wykorzystane do upamiętnienia 25-lecia szkoły, to możecie wysyłać je na adres mgrzeszek@o2.pl do końca stycznia. Planujemy wydać monografię szkoły oraz wyświetlić zdjęcia podczas uroczystości. Nie obiecujemy, że wszystkie nadesłane zdjęcia znajdą się w książce, ale postaramy się, aby znalazły się zdjęcia z każdego rocznika absolwentów. Pomóżcie nam w tym przedsięwzięciu.