Wywiady Wiktorii

Jeśli chcesz mieć swój udział w tworzeniu publikacji o naszym Liceum, możesz zrobić to wysyłając odpowiedź na zamieszczoną poniżej propozycję Wiktorii na adres mgrzeszek@o2.pl. Możesz wysłać również zdjęcia ze szkolnych lat.

25 WYWIADÓW NA 25-LECIE

 Drogie Koleżanki i Koledzy Nazywam się Wiktoria Radecka. W 2017r. ukończyłam Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VI w Opolu i jako absolwentka chciałabym przeprowadzić 25 wywiadów z absolwentami naszej szkoły na jej 25 lecie.

Mam nadzieję, że Wasze odpowiedzi pozwolą nam powrócić do szkolnych lat i zachęcić przyszłych absolwentów do intensywnego zaangażowania się w szkolne życie.
Szkoła to nie tylko budynki i sale lekcyjne. Szkoła to przede wszystkim ludzie-uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy, bez których niemożliwie byłoby jej prawidłowe funkcjonowanie. Dlatego postanowiłam zwrócić się do Was z pytaniami, tak aby stworzyć w miarę spójny obraz z przeszłości i porównać go z teraźniejszością. Liczę na dobrą współpracę, poczucie humoru i dobrą zabawę. Wszystkim uczestnikom z góry dziękuję za udział.
• Czy szkoła miała wpływ na Twoje życiowe plany ?
• Proszę o opowiedzenie śmiesznej sytuacji, jaka miała miejsce w latach licealnych.
• Jak wspominasz lata spędzone w naszym liceum ?
• Czy szczególnie wspominasz któregoś ze swoich nauczycieli lub kolegów?