Marzenie o Oxfordzie

Konkurs myOXperience to wspólne przedsięwzięcie TDJ Foundation oraz Project Access Poland. Jego laureaci wyjadą na pięć dni do Wielkiej Brytanii, by wcielić się w rolę studentów Uniwersytetu Oxfordzkiego, zamieszkać w Jesus College oraz wziąć udział w wykładach profesorów z Oxfordu i Cambridge.
W trakcie wyjazdu odbędą się także warsztaty dotyczące planowania swojej ścieżki edukacyjnej i zawodowej poprowadzone przez zespół TDJ Foundation. Z kolei Project Access Poland podzieli się wiedzą dotyczącą tego, jak aplikować na brytyjskie uczelnie i jak pozyskać środki finansowe na zagraniczne studia.
Konkurs myOXperience kierujemy do uczniów szkół średnich w wieku 16-17 lat, którzy z łatwością komunikują się w języku angielskich. Na zgłoszenia, które można przesyłać za pośrednictwem www.myoxperience.pl, czekamy do 16 grudnia.
W razie pytań lub potrzeby przesłania dodatkowych materiałów prosimy o kontakt z koordynatorem myOXperience – Januszem Gorolem: mailowo janusz.gorol@tdj.pl lub telefonicznie: +48 667 040 432.

Pozdrawiam
Kind regards
Janusz Gorol

oxford1

oxford2