Turniej mikołajkowy

6 GRUDNIA 2018 - I TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W PLO VI Z UDZIAŁEM UCZNIÓW KLAS VIII i GIMNAZJALNYCH! Młodzież miała okazję poznać profile klas, Dyrekcję i nauczycieli naszej szkoły oraz najlepszego, lekkoatletę Mistrzostw Europy 2018 w rzucie oszczepem – Marka Muchę, który jest uczniem naszej szkoły. Nasi goście świetnie się bawili, rywalizowali o atrakcyjne nagrody i obejrzeli pokaz lekkoatletyczny przygotowany przez uczniów naszego liceum oraz klasy III GS. Zwycięską ekipą okazała się klasa III gimnazjum – lekkoatletyczna, drugie oraz trzecie miejsce zajęły klasy z Biadacza. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego PLO VI - Wioletta Pakosz, Łukasz Ryniak, Krzysztof Ziemba, Jakub Marcinów, Magdalena Lach oraz Pani Dyrektor Hanna Marcinów, która pomimo natłoku obowiązków upiekła dla naszych "młodych gości" pierniki, Pani Romanie Kwiecińskiej za cudowne piernikowe Mikołaje oraz wszystkim uczniom naszego liceum, którzy pomagali w organizacji tegorocznego Turnieju !!!

mikolaj 1

mikolaj 7

mikolaj 2mikolaj 3    mikolaj 8