Dzień Pierwszaka

W dniu 4 października "szóstka" obchodziła święto pirwszoklasisty. Z tej okazji, uczniowie klas pierwszych rywalizowali ze sobą w najróżniejszych konkurencjach. Od tych umysłowych począwszy a na sprawnościowych skończywszy. Był konkurs wiedzy o motoryzacji, konkurs na najlepsze przebranie klasy, dotyczące różnych środków lokomocji, konkurs na plakat pod hasłem "Ruszamy w drogę", konkurs plastyczny polegający na rysowaniu karykatury swojego wychowawcy, konkurs wiedzy o szkole połączony z pytaniami z różnych przedmiotów nauczanych w naszej szkole, przeprowadzony techniką "kahoot", konkursy na budowanie piramidy z uczniów, oraz wiele innych.

Warto było zawalczyć o miejsce na podium, ponieważ Dyrektor szkoły ufundował nagrody dla zwycięzców w postaci dofinansowania do szkolnych wycieczek.

Gratulujemy zwycięzcom - klasie IA, która zdobyła I miejsce, IAg - II miejsca i klasie IBg - III miejsca. 

Zobaczcie na zdjęciach, jaka to była zabawa. Przy okazji uczniowie mogli się lepiej poznać, pochwalić swoimi talentami... np. takimi jak stepowanie wykonane przez ucznia klasy IC - Tdeusza Cyprysa.

Dziękujemy uczniom starszych klas oraz naszym nauczycielom za organizację i prowadzenie tej imprezy. Będziemy jeszcze długo wspominać ten dzień.

1 2

3 4

5 6

7 8

9 10

11 12

13 14

15 16

17

więcej zdjęć robionych przez Wiktorię R.