Zajęcia z matematyki dla maturzystów

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ.


ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM” -
dla uczniów najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych (licea ogólnokształcące i technika)


Uprzejmie informujemy, że Wydział Oświaty, we współpracy z Uniwersytetem Opolskim i nauczycielami matematyki ze szkół ponadgimnazjalnych, zorganizował po raz siódmy dla tegorocznych maturzystów cykl zajęć przygotowujących do egzaminów maturalnych z matematyki.
Zajęcia rozpoczną się w dniu 03.02.2020 r. (poniedziałek) i będą prowadzone do kwietnia 2020 r. (ostatnie zajęcia w czwartek 9 kwietnia 2020 r.). Będą się one odbywać na Uniwersytecie Opolskim przy ul. Oleskiej 48, w następujące dni:
 poniedziałek – 15.30-17.00
 wtorek – 15.30-17.00
 czwartek – 15.30-17.00
 piątek – 14.30-16.00
Zajęcia będą prowadzone na dwóch poziomach (podstawowym i rozszerzonym). Zamierzeniem organizatorów zajęć jest powtórzenie całego materiału z matematyki w 10 tygodni.  W tym roku zajęcia z matematyki będą prowadzone przez następujących nauczycieli:
 Danuta Kowol – Zespół Szkół Elektrycznych;
 Maria Romanowska – PLO nr II;
 Bernarda Zarzycka – PLO nr I;
 Paweł Słaby – PLO nr I;
 Krzysztof Sobków – PLO nr II;
 Krzysztof Kowalczyk – PLO nr III;
 Dariusz Domański – PLO nr VI.
Zajęcia będą się odbywać niezależnie od siebie. Każdy uczeń może uczestniczyć w nich od jednego do czterech razy w tygodniu, w zależności od tego, jak zapisze się na zajęcia na stronie Uniwersytetu Opolskiego stronę ticket.math.uni.opole.pl/matura/. Wszystkie dodatkowe informacje, w tym rozkład zajęć, harmonogram, tematyka, regulamin i zgoda na udział w zajęciach, znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Opolskiego (Wydział Matematyki i Informatyki), na której maturzyści będą mogli zapisywać się, by otrzymać kod pozwalający uczestniczyć w darmowych zajęciach, a także pobrać regulamin i zgodę na udział w zajęciach, które należy wydrukować, podpisać i przynieść ze sobą na pierwsze zajęcia.
Zapisy na zajęcia - poprzez stronę ticket.math.uni.opole.pl/matura/ zostaną uruchomione od środy 29 stycznia 2020 r. od godziny 9:00.

 

Harmonogram zajęć z matematyki