XV Plebiscyt na najlepszego sportowca PLO VI

25 kwietnia nasza szkoła po raz kolejny tętniła życiem, a to za sprawą zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego po raz XV Plebiscytu na najlepszego sportowca.

Biorąc pod uwagę fakt, że liceum nr VI jest od dwóch lat najlepszą szkołą we współzawodnictwie sportowym w województwie, nie trudno się dziwić, że mamy też wielu świetnych sportowców.
W tym roku, z 30 oddanych zgłoszeń, wybraliśmy najlepszą dziesiątkę. Plebiscyt wygrała Daria Ranecka z klasy III d, która reprezentowała szkołę w niemal wszystkich rozgrywkach sportowych, druga była Dominika Włochowicz, również z klasy III d, trzecia Natalia Pancylejko z klasy lekkoatletycznej I a. Miejsca od 4 do 10 zajęli : Damian Zając, Łukasz Mika, Lach Aleksandra, Nicola Konefał, Natalia Gaś , Kaja Drewienkowska , Tomasz Cieśla.
Tegoroczny Plebiscyt prowadzili Martyna Ciesiołkiewicz z klasy II b oraz Radim Popelka z klasy II a, świetnie spisując się w roli prezenterów. Podczas trwania gali, pięknie zatańczył duet : Moniki Grzesik oraz Aleksandry Lach, dobry występ dali również piłkarze ręczni śpiewając, nieco zmieniony tekst piosenki pt. "Przez Twe Oczy Zielone” oraz Raperzy: Radim Popelka i Bartosz Kukuła wraz chórem nauczycieli wychowania fizycznego.
Tradycją stało się, że osoba wygrywająca Plebiscyt otrzymuje 50 % zniżki na prawo jazdy w szkole jazdy Dakar oraz wiele innych nagród od wspaniałomyślnych sponsorów: Pana Janusza Trzepizura koordynatora programu Lekkoatletyka dla Każdego, karnety do siłowni Calypso, nagrody rzeczowe ze sklepu Decathlon, darmowe wejścia na kręgielnię do „Szarej Willi”, zaproszenia do salonu kosmetycznego LIBRA, bilety do kina HELIOS, bony do baru „Pierożek”, „SOPELEKA”, „OREGANO” oraz restauracji „Zagłoba”, nagrody rzeczowe z Patriotica i sklepu „Promocja” oraz zaproszenia do „La Cosmetica”.
Zapraszamy wszystkich kochających sport gimnazjalistów do wyboru klasy sportowej w PLO VI, bo to właśnie WY możecie zgarnąć nagrody w XVI PLEBISCYCIE na NAJLEPSZEGO UCZNIA – SPORTOWCA w 2018 roku.