INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 26.09.2017 na osiedlu Armii Krajowej uczniowie naszego Liceum reprezentowali naszą szkołę w Indywidualnych Biegach Przełajowych zdobywając 5 medali.

Wśród dziewcząt w roczniku 2000/2001 złoty medal zdobyła Aleksandra Lach, brąz Natalia Pancylejko, a tuż za nimi na czwartym miejscu przybiegła Justyna Chudzik. Chłopcy w roczniku 1999/1998 zgarnęli wszystkie trzy medale: I miejsce zajął Tomasz Cieśla, II miejsce Łukasz Mika, a III był Kamil Salatycki. Świetnie spisali się też gimnazjaliści w roczniku 2002 I miejsce zajęła Ewelina Pancylejko, a III Natalia Pawelec. W roczniku 2003 brąz zdobyła Sylwia Pawelec. Oprócz tego zarówno pozostali licealiści, jak i gimnazjaliści z klasy lekkoatletycznej zajmowali punktowane miejsca w pierwszej 15- stce. To bardzo dobry sprawdzian przed zbliżającymi się sztafetami, które od kilku lat wygrywamy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

magda3

magda4

magda2 magda5 magda6