Zagłosuj na swoją szkołę https://waszaedukacja.pl/szkola-roku/opole/szkoly-srednie Ponownie głosować można co 12 godzin.

Tegoroczni maturzyści wyjechali na szkołę matematyczną do Pokrzywnej. Od rana do wieczora, ciężko pracują z arkuszami, ale jest też czas na przyjemności.

Już wkrótce Plebiscyt na najlepszego ucznia-sportowca PLO VI w Opolu. Zapoznaj się z regulaminem.

Zapraszamy do szkolnej biblioteki w czasie zimowych ferii. Wykorzystaj wolny czas na czytanie dla przyjemności. Dyżury w bibliotece w czasie ferii:
15 i 21.02.2023 od godz. 9.00 do 12.00.

Zapraszamy wszystkich, którzy zapisali się na kurs dla 8-klasistów na zajęcia w soboty o godz. 9:00 począwszy od dnia 11.03.2023r. 

 

Od 31 stycznia do 12 marca 2023 roku społeczność szkolna organizuje zbiórkę rzeczy dla podopiecznych Domu Dziecka z Charkowa.
Przyłącz się do akcji!

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie naszej szkoły zgłosili projekt w ramach "Szkolnego budżetu uczniowskiego" organizowanego i finansowanego przez miasto Opole.

Dołączyliśmy do akcji bezpłatnego oddawania elekrośmieci. Każdy zainteresowany może przynieść do szkoły zużyty sprzęt elektroniczny. Szczegóły w załączniku.

plakat elektro m

zdrowiem

Dziś nasi maturzyści zatańczyli poloneza pod opolskim Ratuszem. Więcej zdjęć na Radio Opole

25 stycznia klasy 4b, 4c i 3a wzięły udział w spotkaniu na temat wystąpień publicznych oraz rozmów rekrutacyjnych „Jak się nie dać tremie.” Spotkanie poprowadził pan Marcin Makówka z Wyższej Szkoły Bankowej.