Szanowni Państwo,
Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo uczniów Państwa placówki, przedstawiam poniżej oferty na ubezpieczenie NNW Szkolne :

Ubezpieczenie NNW szkolne obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. Wszystkie warianty zawierają wyczynowe uprawianie sportu. Ubezpieczamy małe i duże dzieci oraz studentów do 25 roku życia. Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24 h na dobę na całym świecie.

Dzień dobry

Przesyłam ofertę ubezpieczenia na rok szkolny 2022/2023. Oferta przygotowana na dobrej tabeli uszczerbku oraz indywidualnie wynegocjowanych postanowieniach dodatkowych. Koszty leczenia, rehabilitacji i odbudowa stomatologiczna zębów nie obejmuje żadnych podlimitów. Atrakcyjna cena do jakości świadczeń. Możliwość udzielenia 15% rabatu od zebranej składki przy zawarciu umowy grupowej. Kompleksowe ubezpieczenie OC Dyrektora i Pracowników placówki - SU nawet do 500 tyś.zł. 

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem wyboru ubezpieczenia od NNW dzieci i młodzieży na nowy rok szkolny 2022/2023, w załączeniu przesyłamy oferty z szerokim zakresem ubezpieczenia i konkurencyjną składką. Zapewniają one kompleksową ochronę 24/7 w szkole, w domu, na zajęciach pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii, wyjazdów oraz w życiu prywatnym.

Dzień dobry, 

w załączeniu przesyłam propozycję ubezpieczenia NNW dla Państwa uczniów, wychowanków na rok szkolny 2022/2023.