Wykształcona kadra pedagogiczna, to podstawa sukcesu szkoły.

Kadrę pedagogiczną naszej szkoły stanowią kreatywni nauczyciele, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z młodzieżą licealną, zaangażowaniu oraz wykształceniu pedagogicznemu zapewniają ciepłą i profesjonalną opiekę metodologiczną nad młodzieżą.

logo czarne

Dyrekcja szkoły:

  • Dariusz Domański - dyrektor
  • Monika Hutna-Szukalska - wicedyrektor 

 

 Grono pedagogiczne:

nauczyciele języka polskiego:

  • Małgorzata Jarczewska-Podejma
  • Anna Jarczewska-Szlęk
  • Romana Kwiecińska
  • Grzegorz Sumisławski
  • Beata Zajączkowska-Kaim
  • Anna Rajchel 
  • Anita Kandut-Teuchman
  • Barbara Rącka

nauczyciele języków obcych:

  • Ewa Białek
  • Izabela Domańska
  • Agata Herman
  • Monika Hutna-Szukalska
  • Natasza Markowiak
  • Agnieszka Wierzbicka
  • Agnieszka Gieryluk
  • Wioletta Helwing
  • Grażyna Rebot

nauczyciele matematyki:

  • Urszula Botor
  • Agata Czeszek
  • Tomasz Dajczak
  • Dariusz Domański
  • Grzegorz Mińkowski

 nauczyciele biologii, chemii, geografii:

  • Joanna Dzumla
  • Joanna Korf-Jurczyńska
  • Ewa Prajs

nauczyciele fizyki i informatyki:

  • Małgorzata Grzeszek

nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie:

  • Barbara Materka
  • Barbara Sabat

nauczyciele podstaw przedsiębiorczości:

  • Agnieszka Borcuch

nauczyciele religii:

  • ks. Piotr Brągiel

nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy lekkiej atletyki:

  • Magdalena Lach
  • Krzysztof Ziemba
  • Łukasz Ryniak
  • Hanna Marcinów
  • Jakub Marcinów
  • Violetta Pakosz
  • Jarosław Wolański

nauczyciele muzyki:

  • Aldona Król

nauczyciele e-sportu:

  • Mirosław Popiel

nauczyciele wspomagający pracę w klasach integracyjnych:

  • Renata Figura
  • Grzegorz Piątek
  • Mirela Pisarek
  • Małgorzata Gosztyła
  • Dagmara Smereczyńska-Fesdorf

pedagog szkolny:

  • Olgierd Gwiżdż

psycholog szkolny:

  • Ewa Mitoraj

doradca zawodowy:

  • Anna Rajchel

bibliotekarz:

  • Barbara Rącka

 Pracownicy administracji:

  • Agnieszka Gładysz - sekretarz szkoły
  • Ilona Kuboń - główny księgowy
  • Małgorzata Kuczek - specjalista ds. uczniowskich
  • Wioleta Niemirowska - specjalista ds. administracji
  • Elżbieta Ruta - starszy referent ds. księgowości
  • Piotr Gorysz - informatyk
  • Maria Górska - pomoc nauczyciela

 25 lecie