.

Zastępstwa

Wyjazd dużej grupy uczniów dp Paryża (ponad 170 osób) od 15.04 - 21.04. 2024

Okres: 15.04.2024 (pon.) - 15.04.2024 (pon.)

Dzień: 15.04.2024 (pon.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45 Czeszek Agata 2d|MR Matematyka rozszerzona 135 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Gieryluk Agnieszka 4a|R1 Język rosyjski 221 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Gieryluk Agnieszka 4b|R1 Język rosyjski 221 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Hucaluk-Lasota Sylwia 3c Język polski 132 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Korf-Jurczyńska Joanna 3b|CH R Chemia rozszerzona 137 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Korf-Jurczyńska Joanna 3d|CH R Chemia rozszerzona 137 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Paruszewska Joanna 1d Matematyka 134 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Rebot Grażyna 4a|N2 Język niemiecki 113 Helwing Wioletta  
1, 08:00-08:45 Sumisławski Grzegorz 2d|PR1 Język polski 222 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Wakat1 matematyka 3b|MR Matematyka rozszerzona 131 Domański Dariusz  
1, 08:00-08:45 Wakat1 matematyka 3d|MR Matematyka rozszerzona 131 Domański Dariusz  
2, 08:50-09:35 Czeszek Agata 2d|MR Matematyka rozszerzona 135 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Gieryluk Agnieszka 4a|R1 Język rosyjski 221 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Gieryluk Agnieszka 4b|R1 Język rosyjski 221 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Hucaluk-Lasota Sylwia 3c Język polski 132 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Korf-Jurczyńska Joanna 3b|CH R Chemia rozszerzona 137 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Korf-Jurczyńska Joanna 3d|CH R Chemia rozszerzona 137 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Paruszewska Joanna 1d Matematyka 134 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Rebot Grażyna 4a|N2 Język niemiecki 113 Helwing Wioletta  
2, 08:50-09:35 Serafin Anna 1e Matematyka 116 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Sumisławski Grzegorz 2d|PR1 Język polski 222 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:50-09:35 Wakat1 matematyka 3b|MR Matematyka rozszerzona 131 Domański Dariusz  
2, 08:50-09:35 Wakat1 matematyka 3d|MR Matematyka rozszerzona 131 Domański Dariusz  
3, 09:45-10:30 Czeszek Agata 2e Matematyka 135 Leszczyńska Elżbieta  
3, 09:45-10:30 Gieryluk Agnieszka 3b|R1 Język angielski 221 Białek Ewa  
3, 09:45-10:30 Gieryluk Agnieszka 3d|R1 Język angielski 221 Białek Ewa  
3, 09:45-10:30 Jarczewska-Podejma Małgorzata 1c Język polski 224 Zastępstwo  
3, 09:45-10:30 Korf-Jurczyńska Joanna 1b Fizyka 212 Gralla Waldemar za 2b
3, 09:45-10:30 Lach Magdalena 2c|DZ Wychowanie fizyczne s1 Ryniak Łukasz  
3, 09:45-10:30 Paruszewska Joanna 2f Zajęcia rozwijające komunikowanie się 134 Figura Renata  
3, 09:45-10:30 Rebot Grażyna 3b|N2 Język niemiecki 11 Helwing Wioletta  
3, 09:45-10:30 Rebot Grażyna 3d|N2 Język niemiecki 11 Helwing Wioletta  
3, 09:45-10:30 Sabat Barbara 4a Historia 211 Okienko dla uczniów  
3, 09:45-10:30 Serafin Anna 4b Matematyka 116 Okienko dla uczniów  
3, 09:45-10:30 Sumisławski Grzegorz 1e Język polski 222 Uczniowie przychodzą później  
3, 09:45-10:30 Urzędowska Sylwia 2b|C1 Chemia 137 Zastępstwo  
4, 10:40-11:25 Czeszek Agata 1b Matematyka 135 Zastępstwo przeniesienie
4, 10:40-11:25 Gieryluk Agnieszka 1e|R1 Język rosyjski 221 Okienko dla uczniów  
4, 10:40-11:25 Gieryluk Agnieszka 1f|R1 Język rosyjski 221 Okienko dla uczniów  
4, 10:40-11:25 Hucaluk-Lasota Sylwia 3d Informatyka 227 Łobos-Mazur Sabina za 3a
4, 10:40-11:25 Jarczewska-Podejma Małgorzata 1c Język polski 224 Zastępstwo  
4, 10:40-11:25 Jarczewska-Szlęk Anna 3b Fizyka 222 Gralla Waldemar za 3a
4, 10:40-11:25 Kwiecińska Romana 4a Biologia 128 Dzumla Joanna  
4, 10:40-11:25 Lach Magdalena 2c|DZ Wychowanie fizyczne s1 Ryniak Łukasz  
4, 10:40-11:25 Rebot Grażyna 1e|N3 Język niemiecki 113 Uczniowie przychodzą później  
4, 10:40-11:25 Rebot Grażyna 1f|N3 Język niemiecki 113 Okienko dla uczniów  
4, 10:40-11:25 Sabat Barbara 1d Zajęcia z wychowawcą 211 Król Elżbieta  
4, 10:40-11:25 Serafin Anna 4b Matematyka 116 Okienko dla uczniów  
4, 10:40-11:25 Urzędowska Sylwia 2b Chemia 134 Zastępstwo  
5, 11:30-12:15 Czeszek Agata 1b Zajęcia z wychowawcą 135 Zastępstwo przeniesienie
5, 11:30-12:15 Gieryluk Agnieszka 3c|R1 Język rosyjski 221 Okienko dla uczniów  
5, 11:30-12:15 Hucaluk-Lasota Sylwia 3d Fizyka 132 Gralla Waldemar za 3a
5, 11:30-12:15 Korf-Jurczyńska Joanna 3b Informatyka 212 Łobos-Mazur Sabina za 3a
5, 11:30-12:15 Kwiecińska Romana 4a Wychowanie fizyczne s2 Mikita Angelika  
5, 11:30-12:15 Sabat Barbara 1d Historia i teraźniejszość 211 Okienko dla uczniów  
5, 11:30-12:15 Sumisławski Grzegorz 1f Biznes i zarządzanie 222 Borcuch Agnieszka za 1c
5, 11:30-12:15 Urzędowska Sylwia 2a Chemia 134 Uczniowie zwolnieni do domu  
5, 11:30-12:15 Wolański Jarosław 4b|CH Wychowanie fizyczne s3 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:30-13:15 Hucaluk-Lasota Sylwia 2a Język polski 132 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:30-13:15 Jarczewska-Podejma Małgorzata 1d Język polski 224 Zastępstwo  
6, 12:30-13:15 Jarczewska-Szlęk Anna 1a Matematyka 131 Domański Dariusz  
6, 12:30-13:15 Kwiecińska Romana 2e Historia 128 Pałgan Nina  
6, 12:30-13:15 Lach Magdalena 4a szkolenie lekkoatletyczne s1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:30-13:15 Popiela Joanna 2c Fizyka 137 Okienko dla uczniów  
6, 12:30-13:15 Rebot Grażyna 1e|N2 Język niemiecki 113 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:30-13:15 Rebot Grażyna 1f|N2 Język niemiecki 113 Helwing Wioletta  
6, 12:30-13:15 Sabat Barbara 3d Fizyka 211 Gralla Waldemar  
6, 12:30-13:15 Wolański Jarosław 1b|CH Wychowanie fizyczne s3 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:20-14:05 Gieryluk Agnieszka 2b|R1 Język rosyjski 221 Zastępstwo  
7, 13:20-14:05 Hucaluk-Lasota Sylwia 2a Zajęcia z wychowawcą 132 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:20-14:05 Kwiecińska Romana 3a Język polski 128 Zastępstwo  
7, 13:20-14:05 Popiela Joanna 3d Fizyka 131 Okienko dla uczniów  
7, 13:20-14:05 Rebot Grażyna 2b|N1 Język niemiecki 113 Zastępstwo  
7, 13:20-14:05 Sabat Barbara 3c Historia 211 Zastępstwo  
7, 13:20-14:05 Sumisławski Grzegorz 2d Język polski 222 Okienko dla uczniów  
7, 13:20-14:05 Urzędowska Sylwia 2e|C2 Informatyka 137 Łobos-Mazur Sabina Łączenie grup sala 137
7, 13:20-14:05 Wolański Jarosław 1b|CH Wychowanie fizyczne s2 Uczniowie zwolnieni do domu  
8, 14:10-14:55 Hucaluk-Lasota Sylwia 2c Język polski 132 Uczniowie zwolnieni do domu  
8, 14:10-14:55 Kwiecińska Romana 3a|PR1 Język polski rozszerzony 128 Zastępstwo  
8, 14:10-14:55 Kwiecińska Romana 3b|PR1 Język polski rozszerzony 128 Zastępstwo  
8, 14:10-14:55 Kwiecińska Romana 3d|PR1 Język polski rozszerzony 128 Zastępstwo  
8, 14:10-14:55 Sumisławski Grzegorz 2d Język polski 222 Okienko dla uczniów  
8, 14:10-14:55 Wolański Jarosław 2e|CH Wychowanie fizyczne s2 Mikita Angelika  

Zastępstwa dzienniki zajęć innych

Okres: 15.04.2024 (pon.) - 15.04.2024 (pon.)

Dzień: 15.04.2024 (pon.)
GodzinaNauczycielDziennik zajęć innychOpis zajęćSalaZastępcaUwagi
07:30-08:45 Jarczewska-Podejma Małgorzata Oliwia Hanusa 1e IND język polski   okienko  
08:00-08:45 Jarczewska-Szlęk Anna Michał Swoboda 2a IPET Język polski   okienko  
08:00-08:45 Kwiecińska Romana Sebastian Nierenberg 3c IPET język polski 1 okienko  
08:00-08:45 Serafin Anna Olczak Justyna 2c IPET matematyka   Uczniowie przychodzą później  
08:00-08:45 Urzędowska Sylwia Amelia Podgórska 2d IPET chemia 212 okienko  
08:00-09:35 Sabat Barbara Lea Kuśmierska 4b IPET Historia 1-2 211 okienko  
08:50-09:35 Jarczewska-Szlęk Anna Michał Swoboda 2a IPET Język polski   okienko  
08:50-09:35 Urzędowska Sylwia Amelia Podgórska 2d IPET chemia 212 okienko  
08:55-09:35 Jarczewska-Podejma Małgorzata Bartosz Kęska Id IPET język polski   okienko  
08:55-10:25 Kwiecińska Romana Olczak Justyna 2c IPET język polski 1 okienko  
09:40-10:25 Hucaluk-Lasota Sylwia Piotr Remisz 3b IPET język polski   okienko  
09:45-10:30 Jarczewska-Szlęk Anna Magdalena Wawrzyńczak 3c IPET Język polski   okienko  
10:40-11:25 Korf-Jurczyńska Joanna Natalia Niżyńska 4a ZŚK biologia- rozszerzenie   Uczniowie przychodzą później  
10:40-11:25 Paruszewska Joanna Mateusz Naworski 2c IPET Matematyka   okienko  
10:40-11:25 Sumisławski Grzegorz Tomasz Malżycki 4b IPET język polski   Uczniowie przychodzą później  
11:30-12:15 Jarczewska-Podejma Małgorzata Lea Kuśmierska 4b IPET język polski   okienko  
11:30-12:15 Jarczewska-Szlęk Anna Kaja Wesołowska 3c IPET Język polski   okienko  
11:30-12:15 Serafin Anna Olczak Justyna 2c IPET matematyka   Okienko dla uczniów  
12:25-13:10 Gieryluk Agnieszka Iga Szukalska 3a ZŚK j. rosyjski 221 okienko  
12:30-13:15 Czeszek Agata Jakub Kuligowski 2c IPET Matematyka 135 okienko  
12:30-13:15 Sumisławski Grzegorz Wiktoria Zoła 2c ZŚK język polski   Okienko dla uczniów  
12:30-13:15 Urzędowska Sylwia Marta Kochman 1 e IPET Chemia   okienko  
12:30-14:05 Serafin Anna Mateusz Kozak 2d IPET matematyka   Uczniowie zwolnieni do domu  
13:20-14:05 Jarczewska-Podejma Małgorzata Lea Kuśmierska 4b IPET język polski   okienko  
13:20-14:05 Jarczewska-Szlęk Anna Julia Bem 2c ZŚK Język polski   okienko  
13:20-14:05 Popiela Joanna Jakub Kuligowski 2c IPET Fizyka 137 Okienko dla uczniów  
14:05-14:50 Korf-Jurczyńska Joanna Paulina Wodowska - IND (zdalnie) Chemia   Uczniowie zwolnieni do domu  
14:10-14:40 Hutna-Szukalska Monika Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego język angielski 110a okienko  
14:10-14:55 Gieryluk Agnieszka Język polski dla obcokrajowców 3a Pakistan język polski jako obcy   okienko  
14:10-14:55 Jarczewska-Podejma Małgorzata Oliwia Hanusa 1e IND język polski   okienko  
14:10-14:55 Jarczewska-Szlęk Anna Julia Bem 2c ZŚK Język polski   okienko  
14:10-14:55 Rebot Grażyna Konrad Krakowski 2B - IPET język niemiecki 113 okienko  
15:00-15:45 Hucaluk-Lasota Sylwia Język polski dla obcokrajowców - po 24.02 Język polski dla obcokrajowców 132 okienko  
15:00-16:30 Gieryluk Agnieszka Język polski dla obcokrajowców kl.1 język polski   okienko  
15:00-16:30 Rebot Grażyna Wiktoria Mińkowska 4b IND język niemiecki   okienko  
15:50-16:35 Hucaluk-Lasota Sylwia Język polski dla obcokrajowców - po 24.02 Język polski dla obcokrajowców 132 okienko  
16:40-17:25 Hucaluk-Lasota Sylwia Język polski dla obcokrajowców - po 24.02 język polski 132 okienko